«Самопоміч» була гідною парламентською партією», – Садовий
У Верховній Раді VIII скликання було всього-на-всього 26 депутатів від «Самопомочі», але вони все одно стояли на сторожі закону і здорового глузду, переконаний лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.
 
За його словами, незважаючи на оприлюднені наразі результати екзит-полів, «Самопоміч» готова допомагати майбутнім парламентарям, а якщо останні будуть робити шкідливі речі для держави, «будемо бити в набат».
 
«Ми можемо чесно дивитися людям очі. Ми виконали з честю наш обов’язок – були гідною парламентською партією. Зараз будемо позапарламентською. 
 
Напевно ми не врахували певні тренди, які є. Напевно, ми замало були популістичними. Ми говорили правду, а правда не завжди подобається. Хоча правда – єдина, яка робить людей сильними. Тому тільки вперед – перед нами ще місцеві вибори», – наголосив Андрій Садовий в ефірі телемарафону «Вибір країни». 
 
object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини