«Самопоміч» активно долучається до боротьби проти рейдерства на Миколаївщині

У середу, 20 червня, у Миколаєві відбулася зустріч парламентарів, губернатора області, юристів щодо рейдерського захоплення ТОВ «НЕСТ». Депутатський корпус був представлений депутатами від фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, з січня 2017 року товариство потерпає від рейдерів, котрі почали захоплення з підробки установчих документів, а завершили фізичним захопленням підприємства. Нині, незважаючи на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, у якому було поновлено законних власників заводу в своїх правах, та постанову слідчого про передачу майна для відповідального зберігання, завод продовжують утримувати рейдери.

За словами народного депутата від «Самопомочі» Івана Мірошниченка, який брав участь у нараді в Миколаєві, питання забезпечення збереження майна активно обговорювалося. Він розповідає: «На території підприємства знаходяться понад три десятки озброєних людей з боку рейдерів. Вони досі контролюють підприємство. Періодично вони вибігають з заводу, наносять шкоду майну, намагаються провокувати людей, що стоять за периметром та намагаються зберегти своє майно, на бійки».

На щастя, поки поліції вдалося уникнути того, що ніхто нікого не побив та не покалічив, однак у людей, котрі незаконно знаходяться на території заводу, є несанкціонована зброя.

Іван Мірошниченко так говорить про результати зустрічі: «Перше – ми провели повний аналіз ситуації, що склалася. Це була відверта пряма розмова, речі називали своїми іменами. Визнали, що за останній рік-півтора мав місце факт рейдерства з цим підприємством, і що є факт порушення в діях та навіть сприяння місцевої поліції».

object(WP_Term)#13016 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини