«Самооборона підприємців» – організація, яка допомагатиме бізнесу у конфліктах з рейдерами та держорганами», – Мірошніченко

Народні депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» повідомили про створення громадської організації «Самооборона підприємців», головною метою якої стане об’єднання зусиль українських підприємців у боротьбі з рейдерами та протиправними діями з боку державних органів.

«Метою об’єднання стане ініціювання та впровадження змін до чинного законодавства задля унеможливлення використання рейдерами нахабних та цинічних схем заволодіння майном українських підприємців. Якщо будемо разом — ми будемо сильні. Якщо ми будемо сильні — нас будуть поважати і ми зможемо досягнути результатів», – зазначив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко.

Окрім юридичної допомоги підприємцям у конфліктах з рейдерами та державними органами, ГО надаватиме також інформаційну підтримку під час незаконного тиску на компанії. Поза тим, «Самооборона підприємців» за необхідності сприятиме і фізичному захисту приватного бізнесу.

«Коли декілька місяців тому до нас прийшли люди із Бережинки та показали документи, стало зрозуміло, що це повністю продумана та спланована акція, із якою пов’язані практично всі інститути влади. Неможливо змінити право власності без Міністерства юстиції. Неможливо фізично «віджати» власність без Міністерства внутрішніх справ. Неможливо було це все реалізувати без прокуратури і судів. На жаль, сьогодні ми самі стоїмо проти так званої держави.

Тому й організовуємо таку спілку, організацію, куди кожен підприємець, не лише з аграрного бізнесу, зможе звернутись за допомогою та мати захист», – зазначив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Павло Костенко.

Аби отримати юридичну допомогу та інформаційну підтримку у випадку незаконного тиску з боку державних органів, українські підприємці можуть звернутися до ГО «Самооборона підприємців» через сторінку в соціальній мережі Facebook та за телефоном гарячої лінії +38067 870-39- 32.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини