Садовий зустрівся з майбутнім головою уряду ЄС

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий у Гельсінкі поспілкувався із кандидатом на посаду Голови Європейської комісії від Європейської народної партії.

«Мали розмову з Манфредом Вебером. Політик з цінностями і переконаннями.Послідовний критик російсько-німецького проекту Nordstream 2. У своїй кандидатській промові чітко окреслив Росію як одного з ворогів Європи», – розповів Андрій Садовий.

Лідер «Самопомочі» каже, що основний меседж щодо України від європейських політиків, які зібралися на з‘їзд Європейської народної партії, – «християнські демократи найбільші прихильники України в Європі».

«Але ключ до успіху в самій Україні. Мусимо почати реальний наступ на корупцію у владі, аби відновити позитивне реноме країни в Європі», – переконаний лідер «Самопомочі».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини