Садовий зустрівся з Головою Європейської Ради Дональдом Туском

Голова Європейської Ради Дональд Туск провів зустріч із кандидатом в Президенти України Андрієм Садовим під час свого візиту до Львова.

“Пан Туск є нашим найбільшим другом і союзником в ЄС. Я подякував йому за підтримку, розповів про перебіг виборчих перегонів в Україні, а також про вплив корупції на політичну ситуацію в Україні. Натомість отримав запрошення відвідати Брюссель.

Сьогодні кон’юнктура в Європі складається не на користь України. Все більшу силу набирають європейські партії і політики, які дивляться в сторону Москви. Тому ми повинні цінувати всіх, хто твердо стоїть на позиціях підтримки України”, — розповів Андрій Садовий.

Дональд Туск залишив допис в книзі почесних гостей Львова, а також прогулявся містом в супроводі Андрія Садового.

Нагадаємо, сьогодні Дональд Туск також виступив в українському парламенті з промовою на підтримку України. Зокрема, він заявив, що без незалежної України не буде справедливої Європи, а ті, хто готові продати майбутнє України — продають майбутнє Європи.

object(WP_Term)#12931 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини