Садовий заявив, що готовий боротися за посаду Прем’єр-міністра

І очолити список «Об’єднання «Самопоміч» на майбутніх парламентських виборах. Про це він розповів однопартійцям під час звітного з’їзду «Самопомочі», який відбувається сьогодні у Києві.

«Я дуже би хотів, щоб після інавгурації нового Президента таланти і успішні менеджерські здобутки були використані для розбудови нашої країни. Моя діяльність на посаді міського голови Львова плавно добігає кінця. І як я вже казав раніше, не маю наміру балотуватися в наступній каденції.

Я готовий йти в парламент, очолювати список «Самопомочі», якщо буде довіра однопартійців. Готовий боротися за посаду Прем’єр-міністра і наводити лад в країні», – сказав Андрій Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини