Садовий засудив напад на екс-члена «Самопомочі» Гусовського

«Події, які відбувались сьогодні у Київраді, є ганебними. Ми очікуємо не лише арешту виконавців, але й виявлення замовників», – так відреагував лідер «Самопомочі» Андрій Садовий на події, що сталися сьогодні із Сергієм Гусовським – депутатом Київради.

«На жаль, такі події сьогодні вже не є винятком. Дуже часто правоохоронні органи крізь пальці дивляться на використання брутальних, бандитських методів тиску на місцеві органи влади. Бандити, прикриваючись камуфляжами і балаклавами, сіють страх і розгубленість в людях. Поліція знає всіх, хто за цим стоїть, але реакції –нуль», – наголосив Андрій Садовий.

За його словами, після інциденту він телефонував Сергію Гусовському і висловив йому свою підтримку.

«Деякі речі повинні мати чітку і жорстку реакцію. Ігнорування брутального насильства призводить до ще більшого насильства», – також заявив лідер «Самопомочі».

Нагадаємо, сьогодні на Сергія Гусовського скоїли напад у приміщенні Київради, облили зеленкою, вдарили по голові. Сталося це перед голосуванням за екопарк Осокорки та розірвання інвестдоговору з компанією, що хоче побудувати ТРЦ на Поштовій.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини