Садовий: «Запровадження електронних акцизних марок на алкоголь та тютюн принесе бюджету 17 мільярдів гривень»

Українські партії поділяються на два типи – корупційні, які обслуговують олігархів та місцевих феодалів, та антикорупційні, котрі знаходяться у величезній меншості. «Власне, «Самопоміч», – наголошує лідер партії, міський голова Львова та потенційний кандидат в президенти Андрій Садовий, – на сьогоднішній день повинна захищати 99% населення нашої держави, тих людей, які виживають. А цей 1% багатіїв насправді експлуатують нашу державу. Подивіться, хто у нас є власниками корисних копалин, теплоенерго, систем газопостачання, політичних партій».

Відповідаючи на запитання, чи можна це змінити на посаді президента, політик наголошує:
«Якщо ти отримуєш посаду президента, маєш можливість з тими людьми говорити на зовсім інших засадах. Я так розумію, шо часто попередні президенти мали з ними розмови. Але замість того, щоб чітко поставити в лузу, вони починали  домовлятися. І ми бачимо, що, наприклад, Ахметов сьогодні більше заробляє, ніж заробляв за Януковича».

«Я практик, – продовжує Андрій Садовий. – Для мене важливо, щоб люди мали роботу. Нещодавно я був на підприємстві «Антонов» і хочу зробити все можливе, щоб там почали збирати літаки. Щоб ті літаки літали між українськими містами, щоб ми об’єднали країну, яка сьогодні є роз’єднаною. Якщо ти маєш добрі наміри та добрий інструментарій, то робиш роботу, створюєш робочі місця.

Я переконаний, що 25% нашого бюджету – це мають бути кошти на освіту, науку. Я хочу, щоб всі кошти, які ми маємо від акцизу на тютюн, алкоголь – це податок на зло, ми скеровували на освіту, щоб мати сучасні школи. Зараз ми не отримуємо ці кошти до бюджету. Якщо ми запровадимо акцизні електронні марки, наприклад, на алкоголь, тютюн, то матимемо в бюджеті додаткові 17 мільярдів гривень, які сьогодні йдуть в приватні кишені».

«У нас є дуже багато можливостей для збільшення та наповнення бюджету, щоб більше коштів можна було витратити на освіту, оборону, – підсумовує кандидат в президенти. – Сьогодні та сума, яка йде на оборону, недостатня, щоб мати сильну та потужну армію».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини