Садовий закликає політиків підтримати Терещенка на виборах у 159 окрузі

Кандидат у народні депутати Андрій Деркач масово скуповує голоси на Сумщині.

Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» повідомив лідер «Самопомочі» Андрій Садовий, який перебував сьогодні із робочим візитом у Глухові.

«Тамтешній мер – Мішель Терещенко, останні 4 роки витримує тиск і Адміністрації Президента, і прокуратури, і поліції. Його нинішній основний опонент на виборах по мажоритарному округу – місцевий феодал Деркач, організовує масову купівлю голосів», – сказав Андрій Садовий.

Відтак, політик пропонує демократичним партіям, які йдуть у парламент, підтримати Мішеля Терещенка як справді гідного кандидата: «Треба використовувати кожен шанс, щоб вибори були чесними», – наголосив Садовий.  

Також він закликав правоохоронні органи відреагувати на випадки купівлі голосів виборців.

Додамо, Мішель Терещенко – кандидат у народні депутати України від «Обєднання «Самопоміч» у 159 одномандатному виборчому окрузі, центром якого є місто Глухів і до якого входять Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський, частина Кролевецького, Конотопського і Шосткинського районів.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини