Садовий закликає дозволити додавання біоетанолу до палива на державному рівні

У багатьох країнах світу, зокрема у США, до бензину додають близько 25% біоетанолу. За словами фахівців, окрім економії нафтових ресурсів, це ще й покращує якість палива та екологію. Натомість в Україні до бензину додають різноманітні «присадки», які мають негативний вплив на двигуни.

«У Верховній Раді є законопроект, щоби можна було до палива додавати 10% біоетанолу», – розповідає лідер «Самопомочі», міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні він із робочою поїздкою відвідав Гнідавський цукровий завод на Волині, який виробляє 20% цього біопалива в Україні.

Політик переконаний – таким відновлювальним джерелам енергії треба однозначно давати зелене світло:
«Це – в тому числі, наша енергетична незалежність від країни-агресора. Чим менше ми будемо купувати чи газу, чи вугілля, чи палива, тим далі ми будемо від Росії», – переконаний Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини