Садовий закликав Вакарчука і Гриценка виставляти спільні кандидатури на мажоритарних округах

На 159 мажоритарному виборчому окрузі від «Самопомочі» у народні депутати балотуватиметься міський голова Глухова Мішель Терещенко.

«Він має реальні шанси поховати політичну кар‘єру місцевого проросійського «барона» Андрія Деркача», – написав на своїй сторінці у Facebook лідер партії Андрій Садовий.

Водночас він повідомляє, що партія не буде висувати своїх кандидатів у народні депутати на всіх мажоритарних округах. «Будемо боротись там, де маємо реально сильних бійців. А таких вже кілька десятків».

І звертається до інших проукраїнських демократичних партій – Голос та Громадянська позиція – спільно працювати на «мажоритарці».

«Закликаю Святослава Вакарчука і Анатолія Гриценка не боротись один з одним. Підтримайте наші кандидатури, ми підтримаємо ваші на інших округах».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини