Садовий: «За злочини треба карати, а не тільки люструвати»

На переконання лідера «Самопомочі» Андрія Садового, сьогодні люстрацією намагаються підмінити правосуддя. Натомість Україні в першу чергу треба встановити справедливість, і тільки потім обговорювати можливі зміни до закону про очищення влади.  

«За останніх 5 років ми бачили сотні викривальних журналістських розслідувань, але я не пригадую жодного випадку, щоби хтось із топ-посадовців був покараний Крали мільйонами, розкрадали оборонний бюджет – хто поніс покарання? Ніхто!», – наголосив політик в ефірі ток-шоу «Право на владу».

Нагадаємо, за словами Садового, закон про люстрацію зробив єдину річ – не дав «тим бандитам, які працювали з Януковичем, далі бути при владі».

«Але те, що вони мають бути покарані, це однозначно. Так само, як мають бути покарані ті, хто після цього займався грабунком нашої країни, в тому числі в «Укроборонпромі» та в інших структурах», – наголошує Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини