Садовий: «Якщо ми будемо піднімати економіку, то мовне питання зникне»

Закон про мову – епохальний закон, але це питання завжди використовує у своїх цілях проросійська агентура в Україні.

Таку точку зору в ефірі ток-шоу «Свобода слова» висловив лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«Парламент ухвалив цей закон і ми давно мали би поставили тут крапку. До речі, хочу подякувати всім, хто над ним працював, і особливо Ірині Подоляк, яка балотується до Верховної Ради по 116 округу у Львові – вона співавторка цього закону. Але для того, щоб до закону і до мови була повага, повинен бути порядок в країні», – наголосив Садовий.

Політик наводить приклад Львова – місто активно розвивається, щорічно на 20% росте галузь ІТ, заходять великі іноземні інвестори, розвивається туризм і середнє машинобудування.

«Ми даємо динаміку. І Львів унікальний в тому, що сюди більше людей приїжджає, аніж виїжджає. А це велика проблема, бо люди нині покидають нашу країну. Тому рецепт один –  результат дає важка праця. І якщо ми будемо наводити порядок в нашій країні, піднімати економіки, то мовне питання зникне», – вважає Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини