Садовий вимагає відставки Луценка

“Якщо після цієї трагедії, ми не побачимо, як мінімум, відставки Генпрокурора Луценка, стане зрозуміло, що Президент не просто дивиться крізь пальці на реванш, а свідомо йому сприяє”, – заявив Андрій Садовий під час акції пам’яті активістки Каті Гандзюк у Львові.

Він також зазначив: “Призначення керівників силових органів за принципом вірності, а не чесності і професійності, вбиває. Буквально! І жертвами стають цілком конкретні люди. Непокарані злочинці, які сидять в парламенті, кримінальні феодали в регіонах – це наслідок бізнес-управління країною Петра Порошенка”.

Сьогодні, 4 листопада, померла херсонська активістка Катя Гандзюк. Її в кінці липня облили кислотою. Злочин досі нерозкритий.

Сьогодні, в день її смерті, відбулися акції пам’яті у містах України.

Нагадаємо, за останній рік – понад півстоні нападів на активістів.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини