Садовий вимагає від Зеленського чіткої позиції щодо діяльності Медведчука і повернення в Україну соратників Януковича

«Якщо не буде позиції нового президента, то я буду розуміти, що це є зрада інтересів держави». Так в ефірі телеканалу 24 лідер «Самопомочі» Андрій Садовий прокоментував останні події щодо купівлі соратником Медведчука чергового новинного телеканалу та судових рішень, які дозволили балотуватись у народні депутати одіозним Онищенку та Клюєву.

«Завжди судова гілка влади чітко тримала орієнтир на позицію президента. Якщо президент тихенько кивав «можна», вони починають робити те, що хочуть. Те саме – СБУ. Це фактично дієвий орган президента, який ухвалює непопулярні рішення. А сьогодні вони стоять осторонь і спостерігають», – сказав політик.

На його переконання, на ці питання негайно має дати чітку відповіді президент. «Такий запит українського суспільства сьогодні. Якщо Росія напала на Україну, а ми російській агентурі дозволяємо нормально себе тут почувати, скуповувати канали і йти в парламент – це недопустимо! Це імпотенція.

Тому новий президент має або показати свою силу – що він є президентом і зупиняє це безчинство. Або якщо він мовчить, то ми розуміємо, що це є погоджений план захоплення України», – наголосив Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини