Садовий вкотре закликає парламент призначити позачергові вибори мера Луцька

На сьогодні на порядку денному Верховної Ради є рішення про призначення виборів в тих територіальних громадах, де немає голів чи ради неправомочні. Таких громад в Україні є 209. Однак, за інформацією лідера «Самопомочі» Андрія Садового, сьогодні розглядатимуть лише 20 відповідних постанов.

«І серед них немає Луцька. Два роки, як помер тамтешній мер. І увесь цей час вибори парламент не призначає, тому що місцеві феодали не можуть між собою домовитись як грабувати місто. Це неприпустимо! В нормальній країні вибори призначаються одразу! А в нас парламент показує чудеса», – наголосив Андрій Садовий в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини