Садовий: «Вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні»

Про країну, православну церкву та її міжнародне визнання говорили на зустрічі митрополит ПЦУ Єпіфаній та мер Львова, кандидат у Президенти України Андрій Садовий.

«Глава церкви має сьогодні перед собою дуже великі виклики. Та я вірю, що за нашого життя буде єднання всіх християн в Україні. Тому що єдність на християнському рівні – це той фундамент, який дасть єдність всім людям доброї волі», – зазначив після зустрічі у Михайлівському соборі Андрій Садовий.

За словами політика, він попросив Його блаженство, який має можливість спілкуватися з великою кількістю можновладців, донести до них істину, що красти – це гріх.

«Ми сьогодні є найбіднішою і найбільш корумпованою країною в Європі. Та якщо чиновники, які говорять, що віруючі, будуть жити за Заповідями і не будуть красти, то я думаю, що ми дуже швидко виправимо ситуацію», – наголосив Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини