Садовий: «Відсутність легітимного мера у Луцьку – це велика зневага до громади»

У січні цього року трагічно загинув мер Гданська у Польщі. Через 1,5 місяця відбулися вибори, сьогодні працює новий керівник міста. Два роки немає мера Луцька, і парламент виборів не оголошує.

«Все тому, що кон’юнктурно це комусь не вигідно», – переконаний лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«Верховна Рада – її в нас сьогодні фактично немає в робочому стані, як і немає політичної волі наводити лад. Президент, як гарант Конституції, теж мав би бути активним у цьому питанні. Але він не є. Більш того – по всій країні майже до 200 громад не мають сьогодні керівників. Це велика зневага громад з боку центральних органів влади та керівництва держави. Вимагаю і вимагатиму, щоби вибори були призначені якомога швидше», – сказав політик під час робочого візиту до Луцька.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини