Садовий відповів на “пропозицію” Тимошенко

Лідер “Самопомочі” Андрій Садовий вважає заяву Юлії Тимошенко не більше, аніж технологією,  спрямованою на здобуття симпатії львів‘ян. Про це він заявив на своїй фейсбук-сторінці у відповідь на слова голови ВО “Батьківщина” про відкритість до співпраці з партією “Об’єднання “Самопоміч” та іншими політичними силами.

“Хід думок Юлії Володимирівни простий – у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає”, – написав Андрій Садовий. 

Звертаючись до Юлії Тимошенко,  Садовий наголосив, що “люди хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем”.

Нагадаємо, сьогодні під час перебування у Львові лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про відкритість до співпраці з партією “Об’єднання “Самопоміч”.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини