Садовий відповів на челендж Вакарчука #ТриУмовиКандидату

Кандидат у Президенти України Андрій Садовий готовий поборотись за голос Святослава Вакарчука. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на челендж громадського діяча #ТриУмовиКандидату.

Відтак, на умову щодо участі в дебатах з опонентами політик зазначив, що «готовий брати участь у таких дебатах», та навіть «перші уже провів минулого тижня з Анатолієм Гриценком»: «Свої попередні кампанії у Львові вигравав, в тому числі, за рахунок відкритих дебатів з опонентами. Насправді це дуже крутий виборчий інструмент». 

Щодо команди Андрій Садовий наголосив, що «його команда давно відома»:

«Здебільшого це мої колеги з «Самопомочі» у парламенті. У жовтні ми також уклали політичний союз із партією «ДемАльянс».

Втім, Садовий нагадав, що минулого тижня назвав своїх кандидатів на посади Генпрокурора та Міністра оборони: це віце-спікер парламенту Оксана Сироїд та народний депутат, учасник бойових дій у зоні АТО, член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Тарас Пастух.

Найкращою кандидатурою на посаду голови Національного банку Андрій Садовий назвав керівника «Райфайзен банк Аваль» Володимира Лавренчука. «Будучи Президентом беру зовов’язання запропонувати його кандидатуру на затвердження парламенту», – написав він.

Втім, Садовий поки не назвав свої кандидатури начальника Генерального штабу та Міністра закордонних справ: «Моя кандидатура на посаду начальника Генштабу – це один з діючих бойових командирів бригади. На жаль, я не зможу назвати його прізвище, адже це створить йому моментальні проблеми на службі. Така ж ситуація і з кандидатом на посаду Міністра закордонних справ, який зараз є діючим дипломатом».

А виконання обіцянок продемонстрував на прикладі своєї програми у Львові, оскільки досі «не обіймав жодних державних посад»:

«На сайті lviv2020.com є детальна програма, з якою я йшов на вибори у 2015 році, і виконання кожного пункту у відсотках. Також є можливість подивитись звіт із виконання програми за кожен рік. Така річ буде і на сайті Президента України Андрія Садового», – переконує Садовий.

Нагадаємо, сьогодні Святослав Вакарчук опублікував три умови до кандидатів на посаду Президента України. На його думку, кандидат в президенти повинен взяти участь в теледебатах з опонентами, або в програмах подібного формату, які відбуватимуться в прямому ефірі і без наявності суфлера. Також має назвати імена членів своєї командита продемонструвати на реальних фактах, як він чи вона виконували свої обіцянки в минулому. «Якщо хоча б одна з цих трьох умов не буде виконана, за такого кандидата в президенти голосувати не слід», – заявив Святослав Вакарчук.  

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини