Садовий: «Усі дороги в Україні треба відремонтувати за 5 років»

І замість  асфальтових доріг будувати бетонні – вони мають довший термін експлуатації і рідше потребують поточного ремонту. Про це кандидат у Президенти України Андрій Садовий розповів у своєму відеоблозі на Youtube.

«Візьмемо приклад – дорога Київ-Одеса. За останні 15 років на її будівництво та ремонт витратили 1,5 мільярда доларів. Якщо б цю дорогу будували бетонною, а не асфальтною, як зараз, то було б витрачено 350 мільйонів доларів».

Садовий наводить статистику: за його словами, у Сполучених Штатах до 60 % всіх доріг – бетонні, у Німеччині – 40%. І те, що бетонні дороги мають довший термін експлуатації і потребують менше витрат на поточний ремонт, він називає навіть питанням національної безпеки для України:

«Тому що для будівництва асфальтних доріг потрібний бітум. Де ми цей бітум сьогодні купляємо? У Росії, Білорусі та Румунії. А якщо ми переходимо на бетонні дороги, то повністю все маємо своє: відходи металургійної промисловості, цемент».

Оскільки зараз 94% українських доріг потребують ремонту, кандидат у Президенти Андрій Садовий пропонує залучати на це кошти міжнародних фінансових організацій – ЄБРР, ЄІБ, МФК та випускати облігації.

«Дороги треба відремонтувати за 5 років. Це дасть великий імпульс розвитку економіки – малий, середній бізнес, це нові робочі місця. І найважливіше – ми, таким чином, об’єднаємо Україну», – заявляє Андрій Садовий.

Нагадаємо, 8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Садового кандидатом на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року. Кандидатуру Садового підтримали партія ДемАльянс та мер Глухова Мішель Терещенко.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини