Садовий: «Український політичний істеблішмент «помножений на нуль» результатами сьогоднішнього голосування»

«Ніхто нікому не дасть жодної можливості зійти з того курсу, на якому сьогодні є держава», тому що народ, заплативши життями десятків тисяч людей на війні, «дуже накручений».

Про це в ефірі телеканалу 1+1 сказав лідер «Об’єднання «Самопоміч», міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами Садового, найближчим часом на країну чекає «велике прибирання».

«Нам треба прибрати увесь політичний бруд, який був вилитий на наші голови впродовж останніх місяців. Дуже важливо якнайшвидше ухвалити закон про Президента. Треба і захистити інституцію, і дати можливість питати з нього, якщо він починає «запливати за буйки». «Самопоміч» такий закон розробила, і ми від завтра почнемо його дебатувати в парламенті». 

 

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини