Садовий у Львові запровадив щомісячні стипендії для науковців

У Львові дали старт «Львівській системі дослідників».

Відповідно до муніципальної програми, близько 50 найуспішніших та найталановитіших науковців у різних сферах отримуватимуть щомісячні стипендії у розмірі від 6 до 10 тисяч гривень.

«Ми у Львові особливо цінуємо мудрих, креативних людей, у тому числі молодих дослідників. Ця програма – нова чудова можливість нашу позицію вкотре продемонструвати. «Львівська система дослідників» має стати ще одним стимулом для талановитих вчених займатися наукою та розвивати своє місто», – сказав під час презентації міський голова Львова, кандидат у президенти України Андрій Садовий.

На таку підтримку для вчених у бюджеті міста передбачили 6 мільйонів гривень. «Львівська система дослідників» вже третій рік існує в рамках програми «Львів Науковий». 500 тисяч гривень з міської казни виділяють на премії талановитим ученим та допомогу у фінансуванні міських наукових конференцій.

«За освітою й наукою – майбутнє держав. Ті країни, які свого часу зробили ставку на інноваційність та інтелект, сьогодні – перші у світі. Львів сьогодні виділяє на освіту, науку та нові технології близько 30% міського бюджету. На моє переконання, на рівні держави щонайменше 25% треба інвестувати саме у розвиток цих галузей. А добрі практики, які, наприклад, є у Львові, треба масштабувати на всю країну», – сказав Андрій Садовий.

Додамо,«Львівська система дослідників» створюється за експертної підтримки Наукового Комітету Національної ради з питань науки і технологій.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини