Садовий у Брюсселі: «Потрібно ламати імідж країни-прохача»

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий у другий день візиту до Брюсселя зустрівся з впливовими депутатами Європарламенту – екс-прем’єр-міністром Бельгії Гі Верхофштатом, екс-прем’єр-міністром Польщі Єжи Бузеком. «Це друзі України, але їхня підтримка не безумовна. Наші партнери хочуть бачити реальні кроки України в бік Європи і насамперед це боротьба з корупцією. Потрібно ламати імідж країни-вічного прохача. Пан Бузек, окрім того, займається питаннями зменшення ризиків для ЄС та України, які виникають у зв’язку з планами побудови  газопроводу «Північний потік-2». Він, власне, належить до тих реалістів в європейській столиці, які усвідомлюють всі загрози від цієї чергової політичної авантюри Кремля, в яку, на жаль, вдалося втягнути серйозний європейський бізнес», – розповів Андрій Садовий.

Під час робочої поїздки до Брюсселя лідер “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий  а також віце-спікер парламенту Оксана Сироїд та народний депутат Сергій Кіраль вже зустрілися з Єврокомісаром з питань розширення ЄС Йоганнесом Ганом та лідерами провідних європейських партій.

 

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини