Садовий: «Це буде референдум про капітуляцію»

«Безпека країни – це прямий обов’язок Глави держави. Не варто перекладати непрості завдання на змучене війною і бідністю суспільство».

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий, коментуючи заяви щодо можливості референдуму про мирні угоди з Росією.

Політик закликає Президента Зеленського офіційно оголосити свою позицію щодо подальших кроків в цьому напрямку.

За його словами, у 2015 році «Самопоміч» вже голосувала проти внесення «особливого статусу» окупованих частин Донбасу в Конституцію.

«Нас називали «агентами Кремля», що ми не розуміємо геніального задуму, що це формальність і так треба для виконання мінських угод. Тоді зміни до Конституції в частині «особливого статусу» пройшли попереднє схвалення голосами БПП, НФ і Опоблоку (ті останні особливо раділи і добре знали чому).

Що потрібно для остаточного рішення? Конституційна більшість в парламенті або … референдум.

Якщо на нього винесуть фінальне узаконення автономії «днрлнр» (а з ним – амністію убивць, легалізацію окупаційних армій, судів, представництво у Верховній Раді і тд), то це буде референдум про капітуляцію. І перший крок в цьому напрямку був зроблений у 2015 році», – написав Садовий.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини