Садовий: «Реставрація історичних будівель принесе Одесі в рази більше грошей»

«Щоб реставрувати старий будинок, треба витратити в три рази більше грошей, аніж на будівництво нового. Проте історичні частини український міст – Одеси, Львова, Кам’янця-Подільського, Києва – це діамант, який треба шліфувати», – сказав під час робочого візиту до Одесикандидат у Президенти Андрій Садовий.

Відповідаючи на запитання одеситів, які просили поділитись досвідом Львова щодо реставрації пам’яток архітектури, Садовий зауважив, що у Львові ситуація не ідеальна і роботи ще надзвичайно багато.

«Але ще 12 років тому ми зрозуміли – держава грошей на це не дасть. Тому що немає розуміння того діаманту, який ми маємо в Україні. Відтак, ми проявили нашу персональну позицію як органу місцевого самоврядування і, залучаючи бізнес, міжнародні організації,  реставруємо історичні будинки».

Кандидат у Президенти також наголосив, що дуже часто причиною руйнації пам’яток архітектури є корупція: «Спеціально доводять до аварійного стану, будинок валиться, а потім будують новий. Який вже має зовсім іншого власника, ніж стара кам’яниця, що раніше належала громаді міста. Це є банальне бажання окремих людей заробити. А заробляти має ціле місто – тому що ті будівлі, якщо їх відчистити, зробити реставрацію, принесуть для Одеси в рази більше грошей!» – каже Садовий.

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини