Садовий пропонує більший відсоток ренти за користування надрами залишати у громадах

«Тисячі качалок нафти, але навколо – бідність». Мер Львова, кандидат у Президенти України Андрій Садовий у своїй передвиборчій програмі пропонує перерозподілити ренту за користуваннянадрами, щоб більша частка йшла добюджетів громад, на території якихвикористовують ті чи інші надра.

«Ми маємо унікальний край – Охтирський район на Сумщині. Це український Кувейт. Борислав у Львівській області – тут взагалі сотні років качають нафту. Газові поклади на Полтавщині. Але громади ледве виживають! Ми зобов’язані змінити законодавство, щоби набагато більший відсоток ренти лишався на місцях – там, де видобувають корисні копалини. Це стосується багатьох міст України і це моя принципова позиція», – говорить Садовий.

Серед перших кроків, які він пропонує у своїй програмі, аби повернути українцямконтроль за природними ресурсами і критичною інфраструктурою України,також є заборона доступу до користуваннянадрами, до власності чи управліннякритичною інфраструктурою громадянамта юридичним особам Росії і пов’язаним ізними особам, а також юридичним особам, зареєстрованим в офшорах.

Повна програма кандидата у Президенти України Андрія Садового тут.

Нагадаємо, 3 січня на XVII з’їзді«Об’єднання «Самопоміч» партійціпідтримали висунення кандидатури лідерапартії, мера Львова Андрія Садового напосаду Президента України. Андрій Садовий, своєю чергою, представив передвиборчу програму і команду.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини