Садовий: «Президент призначив Семочка на посаду і він за нього відповідає»

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий закликав Президента Порошенка не відмовчуватись у справі заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка – нещодавно журналісти проекту «Наші гроші» виявили, що цей високопоставлений контррозвідник під час війни придбав елітної нерухомості на орієнтовну суму 8 мільйонів доларів в передмісті Києва, а його родичі мають російське громадянство і регулярно відпочивають в Криму.

«Президент повинен не ховатись, а подякувати журналістам і негайно взяти справу в свої руки. Він призначив Семочка на посаду і він за нього відповідає», – заявив Андрій Садовий.

Нагадаємо, нещодавно мер Львова заявив, що готовий позмагатись за посаду Президента України під час виборів у березні наступного року.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини