Садовий представив свою президентську програму та команду

Повернути українцям контроль за надрами та критичною інфраструктурою, створити ефективний захист від російської агресії, усунути від влади тих, хто очолює корупційні схеми в країні, модернізувати інфраструктуру та запустити економічне зростання – такі теми стали основними в передвиборчій програмі кандидата в Президенти Андрія Садового.

Лідер «Самопомочі» та мер Львова презентував свою програму та перші кроки на посаді Президента під час з’їзду «Об’єднання «Самопоміч» у Києві, на якому партійці ухвалили рішення про висунення кандидата на посаду Глави держави від партії.

До команди Андрія Садового увійдуть народні депутати та керівники обласних організацій «Об’єднання «Самопоміч», співголова ДемАльянсу Василь Гацько та міський голова Глухова Мішель Терещенко.

«Часто кажуть, що економіка – це не конституційні повноваження Президента. Але я знаю, що тільки при Президентові Садовому доларове ВВП нашої економіки зросте щонайменше вдвічі. Зростуть середні зарплати принаймні до 700 доларів, зростуть пенсії. Як? Дуже просто. Бо Президент Садовий призначить такого Генпрокурора, при якому неможливо буде красти з бюджету, а бюджет не буде втрачати сотні мільярдів на митниці і в офшорах. Президент Садовий призначить такого керівника СБУ, при якому російські агенти не володітимуть українською критичною інфраструктурою, об’єктами енергетики і надрами. Вперед до перемоги. Ми разом це зробимо!» – сказала народна депутатка «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова.

«Тепер є вибір – вибрати Президентом мера успішного міста, який довів, що вміє будувати команди, здатні перемагати. Сьогодні багато кажуть: тому кандидату вигідна війна, той проросійський кандидат, а той взагалі працює на Росію. У нашому випадку таких ризиків немає. Андрій Садовий – український кандидат в Президенти і буде українським Президентом», – наголосив народний депутат Іван Мірошніченко.

«Люди втратили впевненість у завтрашньому дні. Наше велике завдання – повернути надію, повернути перспективу, здобути перемогу всієї країни. Те, що сьогодні ми маємо можливість висувати свого кандидата у Президенти – це прекрасний шанс отримати у 2019 році і далі реалізовані плани. Я вдячний Садовому за те, що набрався сміливості.

Найголовніше – це мати об’єднання мільйонів громадян. За це об’єднання треба буде поборотися. Але ми це зробимо!» – сказав співголова ДемАльянсу Василь Гацько.

Повна програма кандидата у Президенти України Андрія Садового.

Нагадаємо, сьогодні на з’їзді «Об’єднання «Самопоміч» партійці підтримали висунення Андрія Садового на посаду Президента України.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини