Садовий пояснив, як пропонує зміцнювати українську економіку

Зменшення податкового тиску, цифровізація економіки та наступ на корупцію – три кроки для зростання економіки України, які пропонує лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. В інтерв’ю для Радіо НВ майбутній кандидат на посаду Президента України заявив, що це дозволить суттєво збільшити середню зарплату.

«Треба зменшити податковий тиск, тому що сьогоднішні ЄСВ і ПДФО, якщо їх об’єднати – це все-таки велике навантаження. Друга річ – запровадити податок на виведений капітал. Приклад Грузії, Естонії, Латвії показує позитив. Я думаю, що це буде корисно. Бо з податком на прибуток податкова завжди махлює», – заявив Садовий.

Також політик пропонує організувати відкриту дискусію щодо ПДВ з провідними економістами. На його думку, кращим є варіант на зразок американського податку на продаж – він більш прозорий.

Ще один крок – цифровізація економіки, яка допоможе зруйнувати корупційні схеми.

«При сьогоднішньому рівні корупції ми вбиваємо будь-які стимули для сплати податків. На митниці ми втрачаємо 100 мільярдів гривень щорічно, які осідають в чиїхось кишенях. «Лівий» алкоголь – 12 мільярдів гривень поза бюджет, бурштин – ще 10 мільярдів. Схема «Роттердам+» – 33 мільярди гривень надприбутків кількох людей – олігархів, які не сплачують податки. Вихід один – зруйнувати всі ці корупційні схеми і впровадити цифрову економіку», – наголошує Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини