Садовий оголосив свою кандидатуру на посаду голови Нацбанку

Голова правління банку «Райффайзен банк Аваль» Володимир Лавренчук – «найкращий кандидат на посаду керівника Національного банку України» на думку Андрія Садового.

«Дуже професійна і порядна людина. Будучи Президентом беру зобов’язання запропонувати його кандидатуру на затвердження парламенту», – написав на своїй сторінці у Facebook кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий.

Володимир Лавренчук

Український банкір та економіст. З 1982 року працює в банківській сфері. З жовтня 2005 року – голова правління «Райффанзен банк Аваль».

Входить до складу правління Європейської Бізнес Асоціації та є членом Довірчої ради «Києво-Могилянської академії».

Після відставки Валерії Гонтарєвої у 2017 році був одним із головних претендентів на посаду голови НБУ, однак його кандидатуру так і не внесли в парламент.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий назвав свої кандидатури на посади Генпрокурора та Міністра оборони. Це віце-спікер парламенту Оксана Сироїд та народний депутат, учасник бойових дій у зоні АТО, член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Тарас Пастух. 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини