Садовий: «Одесу в нас представляє Ольга Квасніцька, Харків – Тетяна Бідняк, а не Ківалов і Добкін»

«Самопоміч» представила першу п’ятірку виборчого списку до Верховної Ради в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV. Близько 90% кандидатів – нові для парламенту, але відомі у своїх містах.

«Ми об’єднуємо людей з різних міст, з різних середовищ. Це завжди було завданням «Самопомочі» – заводити нових людей в політику і в парламент», – пояснив лідер списку «Самопомочі» Андрій Садовий.

Серед таких новачків – одеситка Ольга Квасніцька та харків’янка Тетяна Бідняк, 2 та 4 номер виборчого списку партії. Квасніцька відома в Одесі завдяки системному спротиву меру Труханову, який, зокрема, покриває незаконні забудови. Бідняк – відома в Харкові волонтерка, лідер кількох організацій, які з перших днів війни забезпечують українських воїнів.

«Для мене велика честь, що у нашій команді Харків та Одесу представляють вони, а не Добкін і Ківалов. Ці жінки повинні бути в парламенті і мають представляти українські Одесу та Харків», – наголосив Садовий.

Треба обрати той парамент, який буде мати довіру людей. Бо тільки він зможе сформувати якісний уряд, а якісний уряд зможе будвати якісні відносини з західним світом.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини