Садовий: «Ніхто майно людей у рамках воєнного стану забирати не буде – ми цього не дамо зробити!»

На думку лідера «Самопомочі» Андрія Садового, дії Президента щодо запровадження воєнного стану – це було своєрідне тестування реальності.

«Насправді воєнний стан потрібно було ввести, коли російські війська захоплювали Крим. Тоді б ми могли попередити окупацію Донбасу та уникнути трагедій в Дебальцевому, Іловайську та Зеленопіллі», – наголосив Садовий в ефірі телеканалу «24».

Однак, переконаний він, що на таке тестування реальності Порошенку одразу дали відповідь – як в Україні, так і європейські та американські політики. Саме тому, на думку Садового, Головнокомандувач так легко відійшов від свого першого плану і скоротив термін, на який впроваджується воєнний стан, та й прийняв позицію депутатів обмежитися лише тими областями, які, власне, є прикордонними.

«Думаю, влада сама до кінця не знає, якими будуть наступні кроки. І найбільша проблема – відсутність довіри до Головнокомандувача. Тому громадянське суспільство повинне тримати руку на пульсі, щоб не бути загнаним в якийсь кут через воєнний стан.

Очевидно, що ці 30 днів пролетять як один. І ніхто майно людей в рамках воєнного стану забирати не буде – ми цього точно не дамо зробити! А також буде цікаво, що ж Президент запропонує після 26 грудня», – прокоментував Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини