Садовий називає шахрайством скасування статті за незаконне збагачення

«Топ-чиновники з оточення Порошенка відчувають, як влада вислизає у них з рук і намагаються уникнути подальшої відповідальності».

Так кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook прокоментував інформацію про те, що Конституційний суд визнав неконституційною норму закону, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.

На переконання Садового, «сама собою стаття 368-2 Кримінального кодексу про «незаконне збагачення» не зробила наразі великих змін, оскільки її впровадження і застосування штучно гальмується».

«Але вона може стати реальною зброєю проти корумпованих чиновників і суддів в руках тих, хто собі поставить за ціль очистити владу», – каже Садовий.

Політик наголошує, що стаття Кримінального кодексу про обов’язок публічних осіб пояснити походження свого майна (і кримінальна відповідальність у випадку неможливості зробити це) також була однією з вимог в процесі отримання безвізу з ЄС.

«Крок за кроком влада скасовує інституційні здобутки України, які були досягнуті в перші роки після Майдану. Класти квіти перед камерами на Інститутській, а потім тихо рвати на шматки те, за що загинули українці, це верх цинізму», – вважає кандидат у Президенти.

Нагадаємо, 26 лютого ЗМІ, посилаючись на джерела, повідомили, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини