Садовий назвав три речі, які зміняться в країні внаслідок його президентства

Повернення емігрантів в Україну, зростання іноземних інвестицій та встановлення верховенства права – таким має бути результат роботи наступного Президента. Про це лідер «Об’єднання «Самопоміч», майбутній кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий заявив у відвертій розмові з молоддю під час форуму у Києві.

«Для мене знаком успішної роботи буде те, що люди почнуть повертатися з-за кордону в Україну. Інвестори почнуть вкладати сюди кошти, і це будуть гроші не тільки наших заробітчан. І що найважливіше – з’явиться потужний імпульс для становлення верховенства права, який нарешті змінить чинну ще радянську правову систему», – наголосив Садовий.

На його думку, за 27 років в Україні фактично не змінилася правова система. Натомість у Казахстані з’явилася потужна судова система, де на засідання прилітають фахові і незалежні судді з Лондона.

«Ми маємо своїх прекрасних суддів, які зараз працюють в США, Канаді чи Австралії. Їх потрібно заохотити повернутися в Україну. Так у людей з’явиться віра в свою країну», – додав Садовий.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини