Садовий назвав свої кандидатури на Генерального прокурора і Міністра оборони

Кандидат у Президенти України Андрій Садовий представив свою кандидатуру на посаду Генерального прокурора – віце-спікерку парламенту Оксану Сироїд. Міністром оборони в його команді має стати народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Пастух.

Про це Садовий заявив на президентських дебатах в ефірі Радіо НВ.

«Я ще два роки тому пропонував, щоб на посаду Генерального прокурора була призначена Оксана Сироїд – вона фахівець-правник з міжнародним досвідом, чесна і принципова людина. Не треба було би тоді змінювати закон під конкретну особу», – сказав Андрій Садовий.

На його переконання, міністром оборони має стати людина, яка не лише розбирається в тематиці, але й брала участь у реальних бойових діях. «У нас депутат Верховної Ради Тарас Пастух пройшов війну, у 2014-2015 роках служив у 128 гірсько-піхотній бригаді Збройних сил, яка тримала оборону в Дебальцевому. Сьогодні він очолює підкомітет Комітету Верховної Ради з питань безпеки і оборони. Активно займається захистом військовослужбовців. «Я думаю, це буде гідна кандидатура», – наголосив Садовий.

Довідково

Оксана Сироїд

Юристка та українська політикиня. Народна депутатка України VIII скликання, віце-спікерка Верховної Ради України.

Раніше – директорка Всеукраїнського благодійного фонду «Українська правнича фундація». Навчалася у Києво-Могилянській академії, Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Оттавському університеті.

Була національною менеджеркою проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Викладала на магістерській програмі «Публічне управління та адміністрування» та на факультеті правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», зараз викладає у Київській школі економіки на програмі«Публічна політика та урядування».

Тарас Пастух

Військовослужбовець розвідувальної роти 128-ої гірсько-піхотної бригади Збройних сил України (2014). Пройшов гарячі точки у Дебальцеве, Нікішино, Балу, Кам’янки, Чернухіно.

У жовтні 2014 року був обраний народним депутатом України по 163 виборчому округу (Тернопіль). Усю виборчу кампанію та початок каденції продовжував нести службу на Сході.

Член Комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради, голова підкомітету з питань ефективності використання бюджетних коштів. Відстоює відкритість оборонного бюджету країни, а саме деталізацію розподілу коштів і оприлюднення витрат.

Підтримував ветеранів бойових дій, які відстояли заборону торгівлі з окупованими Росією територіями. До сьогодні веде супровід справ щодо добровольців, яких прокуратура звинувачує у застосуванні зброї під час бойових дій на Сході.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини