Садовий: «Наші діти повинні навчатися як в школах кращих країн світу»

У Львові протягом тижня школярів навчають кращі ІТ-спеціалісти. Місто долучилося до глобальної ініціативи щодо популяризації інформатики серед учнів – Години коду. В одному із занять взяв участь міський голова Львова, майбутній кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий – разом з дітьми писав комп’ютерну гру.

Цього року понад 10 тисяч учнів зі ста львівських шкіл взяли участь у Годині коду. Показати школярам, що інформатика може бути веселою та цікавою – ось її головне завдання. Андрій Садовий зазначив, що для львівських шкіл дуже важливе якісне забезпечення інноваційними засобами. І такі ж пріоритети мають бути на загальнодержавному рівні.

«Наші діти повинні навчатися як в школах Європи та кращих країн світу. Немає часу чекати, поки про якісну освіту почне думати держава. Ми у Львові кілька років тому закупили для шкіл найбільш сучасне обладнання, яке є. Вже зараз кожна школа має по 2 мультиборди, ще по одному буде до кінця року. Під час Години коду діти мені сказали, що того замало, що таке обладнання мало би бути у кожному класі. Буду робити все можливе, щоб освіта у Львові та інших містах України була не просто на належному рівні, а на найвищому рівні. Бо діти – це наше все», – Андрій Садовий.

Нагадаємо, Андрій Садовий вважає, що 25% державного бюджету необхідно вкладати в освіту та науку. А кошти брати насамперед з акцизу на алкогольні та тютюнові вироби.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини