Садовий: «Корупція в час воєнного стану – мародерство»

Зважаючи на відкриту російську агресію в Азовському морі, у сьогоднішній ситуації треба думати виключно про інтереси держави і запроваджувати воєнний стан. На цьому наголошує лідер «Самопомочі» Андрій Садовий.

«Це може комусь не подобатись, але це реалії. Крим, Донбас, Іловайськ, Дебальцеве – було дуже багато ситуацій, коли треба було негайно запроваджувати воєнний стан. Бо Президент зобов’язаний діяти відповідно до Конституції та законів України», – каже Андрій Садовий.

Щоправда, на його переконання, сьогодні також є ряд інших запитань, на які суспільство вимагає від влади твердої відповіді:

«Рівень корупції в Україні зараз є критичним. Я вважаю, що в умовах воєнного стану корупція – це рівнозначно мародерству. І за це має бути дуже жорстке покарання.

Ще одне – це діяльність антиукраїнських сил на території України. Медведчук себе вільно почуває, зустрічається з Порошенком ночами, їздить до нього додому. Рабінович, Бойко – чому вони вільно себе почувають в Україні, сповідуючи антиукраїнську риторику, особливо в часи воєнного стану?»

Щодо позиції «Самопомочі» у парламенті Андрій Садовий заявив, що фракція очікує повного тексту документа, запропонованого Президентом: «Наша позиція чітка і послідовна – закон перш за все. А стосовно виборів – місяцем швидше чи місяцем пізніше, але все одно ми цю корумповану владу усунемо».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини