Садовий і «Самопоміч» спільно із підприємцями працюватимуть над економічним розвитком країни

Українська Рада Бізнесу, до складу якої входять 70 бізнес-асоціацій, та політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ» підписали економічний меморандум, в якому сформулювали та погодили кроки для покращення бізнес-середовища в Україні та поштовху для розвитку економіки.

«Ми всі хочемо жити в нормальній країні. А так буде тоді, коли влада працюватиме для людей, які створюють робочі місця і сплачують податки», – сказав під час підписання меморандуму лідер «Самопомочі», кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий.

«Я закликаю українських підприємців йти у владу – цього року будуть парламентські вибори, потім – вибори до органів місцевого самоврядування. Перший такий поштовх ми зробили у 2014 році, коли «Самопоміч» привела до парламенту чесних і принципових депутатів, частина з яких раніше працювала в бізнесі. Але все ж більшість з тих, хто зараз на високих посадах, ніколи не будуть працювати в інтересах людей. Бо для них влада – це не служіння, а джерело надприбутків. Настав час це змінювати», – наголосив Садовий.

Додамо, меморандум між УРБ та «Самопоміччю» передбачає ухвалення реформ, які суттєво покращать інвестиційний клімат, стимулюватимуть бізнес виходити з тіні та унеможливлять корупцію. Зокрема, це:
– лібералізація податкового законодавства – перехід до податку на виведений капітал;
– створення сильної митної адміністрації європейського зразка, окремої від ДФС;
– ліквідація податкової міліції та економічних підрозділів у силових структурах, аби запобігти тиску на бізнес;
– створення натомість єдиного аналітичного органу фінансових розслідувань;
– покращення інфраструктури – від розвитку транзитних коридорів і логістичних хабів до будівництва портів та аеропортів;
– ефективна приватизація державних підприємств, окрім об’єктів критичної інфраструктури;
– цифровізація економіки та базових сфер життєдіяльності, передусім освіти і медицини.

Усі ці заходи передбачені для впровадження у програмі кандидата у Президенти України Андрія Садового.

Завантажити меморандум

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини