Садовий: «Дніпро має бути з’єднаний літаками з цілим світом»

Будівництво нового аеропорту за 40 кілометрів від Дніпра кандидат у Президенти України Андрій Садовий назвав «Новими Васюками».

Про це він заявив під час робочого візиту до міста.

Політик наполягає зібрати за одним столом Міністерство інфраструктури, обласну та міську владу і власників нині діючого міжнародного аеропорту «Дніпро», аби спільно ухвалити рішення щодо подальшої долі летовища.

«Злітна смуга є державною. Її треба поступово ремонтувати і не закривати, бо на те, щоб збудувати поруч ще одну, грошей не вистачить. Паралельно треба будувати новий термінал. Для початку це можуть бути державні інвестиції. Але у випадку, якщо держава не захоче цим займатися, можна передати термінал в концесію», – радить Андрій Садовий.

На переконання політика, це питання державної безпеки. А місто Дніпро, маючи «такий науковий і людський потенціал, має бути з’єднане зі всім світом».

Нагадаємо, кандидат на посаду Президента України Андрій Садовий у своїй передвиборчій програмі пропонує відновити у всіх областях роботу внутрішніх аеропортів та перетворити їх на сучасні сервісно-логістичні центри. Політик наполягає на розвитку внутрішніх авіаперевезень та створенні національного лоукост-перевізника.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини