«Якісний менеджмент, верховенство права і рух вперед», – Садовий про те, що потрібно країні

Сьогодні лідер «Самопомочі» та міський голова Львова Андрій Садовий перебуває із робочим візитом у Черкасах, де відбудеться вже 17-та зустріч у рамках дружнього діалогу між містами Urban Talks.

Під час спілкування із місцевими журналістами Андрій Садовий поділився власним баченням того, як має розвиватись Україна найближчими роками.

«Сьогодні світ нікого не чекає. Треба йти вперед і не боятися цього. Почну із прикладу — Світовий економічний форум оприлюднив рейтинг готовності країн до четвертої промислової революції. За їхніми даними, за готовністю людей до цих змін Україна посідає 34 місце. А за готовністю державних інституцій — 94-те. Польща 36 та 39 місце відповідно, США – 3 та 9-те місце.

Сінгапур — перший за готовністю державних інституцій, другий — за готовністю людей. А згадайте Сінгапур 50-60 років тому – наскільки вони просунулися вперед! Тому що вони не боялися!

Я пропоную якісний менеджмент, верховенство права, впровадження реальних реформ і відсутність страху. Лише вперед – креативна економіка, створення нових робочих місць — це можливість успіху для нашої країни. Ми маємо ще дуже багато галузей і речей, де ми можемо бути лідерами. Не треба боятися! Треба йти вперед», – наголосив Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини