“Ризику розвалу коаліції немає”, – Олег Березюк

Уряд зрозумів, що Парламент має бути учасником бюджетного процесу, ми працюємо і скоро почнемо голосування. Про це повідомив Голова фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олег Березюк за підсумками засідання Ради коаліції.

“Ми працюємо над тим, щоб до доходної частину бюджету потрапили всі ті речі, які раніше туди не потрапяли – олігархічні та монополістичні надприбутки та кошти з тіньових схем. А також над тим, щоб скорочення видатків, які безперечно треба робити, не торкнулися найменш захищених верств суспільства: малозабезпечених сімей, видатків на середню освіту, пенсіонерів. Це для нас принципово важливі речі”, – зазначив депутат.

За словами Березюка, члени коаліції виробили спільну формулу, що найбільш “драконівсікі” скорочення видадтків будуть розповсюджуватися лише на 2015 рік як складний рік для економіки та країни.

“У 2016 році ці норми можна буде переглянути. Крім того, ми відстояли, що залишаються доплати для вчителів, дошкільної освіти, та спортивних шкіл”, – підкреслив він.

Також у “Самопомочі” наполягають на скорочені видатків на Прокуратуру та на Суддів.

“Вони працюють не ефективно, ми сподіваємося, що це стимулюватиме їх виконувати свою роботу кращє. Мова йде про скорочення чисельності складу Прокуратури та урізання максимальних зарплат та пенсій для Суддів”, – повідомив Березюк.

Він констатував, що робота йде конструктивно, і сьогодні можна очікувати голосування по бюджетним законопроектам.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13129 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13130 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини