«Рутинною роботою Парламент повинен показати, що в країні є влада», — Олег Березюк

Як зазначає керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, сьогодні всередині Верховної Ради, на жаль, йде боротьба за політичну кон’юнктуру.

«У цьому є шкода та велика небезпека – один одного називають «агентами Кремля». Шкода і біда насправді у тому, що цими криками нівелюється дуже серйозна загроза. Реальність цих агентів у владі та Верховній Раді є. І п’ята колона тут є і працює», – зазначає Олег Березюк.

Водночас розмови про дострокові парламентські вибори в Україні – це виключно бажання імперської Росії. Адже під час будь-яких виборів, навіть у найдемократичніших країнах світу, настає період нестабільності.

«Ті, хто сьогодні говорять про вибори – це люди короткозорі, нарцистично хворі владою, або працюють на тих, хто хоче зруйнувати українську інституційну державу. Ця держава сьогодні може не перенести наступний період нестабільності, і тому нам потрібно ще 6, 9, 12 місяців, працювати в рутинному режимі, без риторики виборів.

Не дивлячись на те, що я особисто шалено не задоволений чинною владою, я розумію, що маю зараз працювати, аби створити обставини, щоб влада стала кращою. Вибори потрібні, але не за існуючою виборчою системою.

Ці “вибори” приведуть, за невеликим виключенням, до влади тих самих ставлеників олігархату. А запобіжником виборів на наступні рік або й два буде закон про вибори, як не парадоксально це звучить. До верховної Ради потрібно обирати нардепів на пропорційній основі за відкритими списками.

Також визнання окупованих територій окупованими, розслідування та покарання незаконно нажитих статків, які ми всі побачили в електронних деклараціях – це буде запорука успіху», – наголошує нардеп.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини