Руслан Сидорович: «У Конституційному суді мають бути люди, які розуміють дух, значення і важливість Конституції для захисту людини і громадянина»

Верховна Рада сьогодні ухвалила закон про Конституційний суд. Фракція «Самопоміч» не підтримала цей проект закону, бо, за словами народного депутата Руслана Сидоровича, у документі є декілька основних, принципово проблемних моментів, які не отримали виправлення і нівелюють усі ті речі, заради яких він створювався.

«По-перше, незважаючи на заявлений курс на децентралізацію, органи місцевого самоврядування — єдині, хто не матимуть права на звернення до Конституційного суду. Це — неприпустимо і, на жаль, наша позиція не була врахована.

По-друге, ми бачимо велику проблему кадрового наповнення Конституційного суду. На превеликий жаль, ті умови конкурсу, які прописані сьогодні у законі, занадто заполітизовані. А нам важливо мати не будівлю із табличкою, а мати там людей, які розуміють дух, значення і важливість Конституції для захисту людини і громадянина», – зазначив Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини