Руслан Сидорович: «Припинити красти та створити умови для молоді і бізнесу!»

Порядок денний чергового пленарного тижня Верховної Ради не передбачає вирішення парламентом найгостріших та найболючіших для України проблем. У цьому певен народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

Він акцентує: «Платники податків вимагають нормальних умов, які не можна створити без інфраструктури, доріг, інших передумов, про які ми, на превеликий жаль, цього тижня говорити не будемо».

До прикладу, за словами народного депутата, парламентом ігноруються питання запровадження податку на виведений капітал та створення Служби фінансових розслідувань. «Згадувалося про створення Бюро фінансової безпеки, – продовжує Руслан Сидорович. – Ключове питання – це буде Бюро фінансової безпеки чи небезпеки? Якщо воно матиме силові підрозділи, політичну залежність, то продовжуватиме «кошмарити» бізнес і не даватиме можливості наповнювати бюджет. Тому позиція «Об’єднання «Самопоміч» – створення органу, який боротиметься з тими, хто ухиляється від сплати податків».

Боротися, підкреслює політик, є з чим, адже нині, згідно з підрахунками експертів, бюджет країни через несплату податків щороку втрачає 180 мільярдів гривень. «У той же час податкова міліція повернула до бюджету 480 мільйонів гривень, поліція – 112, СБУ – 1,6 мільйона гривень. Це копійки порівняно зі зловживаннями, які відбуваються», – обурюється Руслан Сидорович.

Він переконаний: Україна не використовує свій потенціал, у результаті чого молодь та бізнес виїжджають за кордон. Відтак, у бюджеті не вистачає грошей ні на пенсії, ні на охорону здоров’я, ні на освіту, ні на армію.

«26 квітня – річниця подій у Чорнобилі, а ми не маємо коштів, аби повернути особам, які отримали у результаті аварії інвалідність».

«Тому наша позиція, – підсумовує Руслан Сидорович, – припинити красти, створити умови для українського бізнесу, дати можливість молоді залишатися в Україні, розвивати економіку, наповнювати державний бюджет та будувати майбутнє».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини