Руслан Сидорович: «Поки країна – на сміттєвій пороховій бочці, у парламенті відбувається дерибан державних грошей»

За словами народного депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслана Сидоровича, сміттєва біда, яка сталася у Львові, продемонструвала проблему, яка існує у всій державі та абсолютно у всіх містах:

«Коли сталася пожежа, а сміття стало неможливо вивозити на львівський полігон, Львів звернувся по допомогу до таких же міст в Україні. Сотні відповідей, отриманих на адресу Львова, свідчать про те, що всі полігони всіх міст перевантажені та підлягають закриттю. Фактично, країна перебуває на сміттєвій пороховій бочці. Наприклад, є відповідь Вінницької міської ради, яка пише, що вони не можуть допомагати місту Львову, тому що полігон переповнений та підлягав закриттю ще у 1998 році».

Однак замість вирішення цієї загальнонаціональної проблеми Уряд мовчить та нічого не робить. У такій ситуації, певен Руслан Сидорович, парламент не може стояти осторонь.

«Учора в парламенті відбувався дерибан державних грошей замість того, щоби за рахунок цих коштів почати нарешті вирішувати проблему, яка присутня у всіх містах, – акцентує народний депутат. – Більше того, шість законопроектів, які закладають підвалини для вирішення цієї проблеми, лежать у Верховній Раді та не приймаються».

На переконання народного депутата, якщо Уряд не здатен вирішувати цю проблему, парламент зобов’язаний взяти відповідальність на себе. «Рада має прийняти ці законопроекти та зобов’язати Уряд, який є підзвітним та підконтрольним парламенту, почати виконувати те, що він повинен робити – фінансувати спільно з містами вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів».

«Щодо проблеми Львова – питання вирішується дуже просто – дайте Львову ділянку, та після того буде побудований завод, і всі проблеми завершаться», – підсумовує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини