Руслан Сидорович: «Нові члени ЦВК мусять служити народу, а не політичним силам»

Верховна Рада нарешті взялася за оновлення складу Центральної Виборчої Комісії. Це питання, заявлене в багатьох передвиборчих програмах, фактично запізнилось на 4 роки. Депутат від «Об‘єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович наголошує, потрібно, щоб нові члени ЦВК демонстрували свою політичну незаангажованість.

«Я звертаюся до новообраних членів ЦВК. Незалежно від того, яка політична сила вас висунула, ви маєте пам‘ятати, що на цій роботі ви повинні служити українському народу, а не тим силам, які вас делегували».   

Також Сидорович звертає увагу, що закон, який був ухвалений у вівторок, був ухвалений з численними порушеннями. Йдеться про збільшення кількості членів Центрвиборчкому з 15-ти до 17-ти осіб.  Рішення стало компромісним, оскільки ЦВК не оновлювали чотири роки.

Весь цей час питання просто не вносили до сесійної зали. Зараз, коли до виборів залишилось мало часу, це надважливо, зазначає нардеп від «Самопомочі»

«Оновлений склад ЦВК визначатиме легітимність майбутніх виборів Президента і парламенту. Чесність і забезпечення прозорості у роботі Центрвиборчкому визначатимуть, чи народ буде довіряти майбутнім виборам і їх результатам чи ні. Чи це не призведе до наступного суспільного збурення, чи це викличе спокій у суспільстві».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини