Руслан Сидорович: Нова виборча система призведе до глобальних змін в житті країни

Змінивши виборчу систему в Україні, ми зможемо домогтися змін і в сфері енергетики, і в сфері соціального забезпечення, і в сфері розвитку економіки.

Про це заявив народний депутат України, член фракції «Об`єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович під час всеукраїнської акції на підтримку виборчої реформи «Ні!» виборам за законом Януковича», яка відбувається 17 травня біля Верховної Ради.

«Той спосіб виборів, який є на сьогоднішній день, був повернутий у 2011 році Януковичем. Чому? Це зробили для того, щоб через мажоритарну систему, через підтримку грошовим і адмінресурсом, давати можливість проходити в парламент людям, які обкрадають державний бюджет. В кінцевому результаті ми не маємо достатньо коштів для виконання найнеобхіднішого», – заявив народний депутат.

 

Нагадаємо, що основна вимога учасників акції – ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає скасування змішаної виборчої системи, запровадженої в 2011 році в інтересах режиму Януковича, та впровадження пропорційної виборчої системи з відкритими регіональними списками. Для цього необхідно невідкладно ухвалити в другому читанні законопроект № 3112-1 – проект Виборчого кодексу.

«Якщо ухвалять Виборчий кодекс, то прийшовши на виборчі дільниці, українці зможуть проаналізувати список і вибрати тих достойних людей, які будуть найкраще захищати інтереси людей. Лише тоді, коли ми змінимо виборчу систему, ми зможемо добитися змін і в сфері енергетики, і в сфері соціального забезпечення, і в сфері розвитку економіки, і в забезпеченні наших збройних сил», – резюмував Руслан Сидорович.

 

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини