Руслан Сидорович: «Ми знайшли вихід з боргового рабства»

Президент України підписав Кодекс з процедур банкрутства, співавтором якого є народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

Документ, за словами парламентаря, дає можливість фізичним особам вийти з боргового рабства. Зокрема, в Кодексі вирішується проблема валютних іпотечних позичальників, підвищується рівень захищеності прав кредиторів, вдосконалюються процедури продажу майна боржника на аукціоні, врегульовуються відносини щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися в скрутній фінансовій ситуації та потребують допомоги з боку держави.

Що стосується юридичних осіб, то змінено філософію початку процедури відновлення платоспроможності для юридичних осіб та процедури реалізації майна. Це дасть можливість для України не просто піднятися в рейтингу doing business, але й оновити стан проваджень справ про банкрутство, зробити їх ефективнішими.

Руслан Сидорович підсумовує: «Після того, як Україна пережила декілька фінансових криз, зобов’язання держави – дати людям можливість рестарту, дати людям, які є добросовісними боржниками, які не займалися фінансовим шахрайством, очиститися від боргів та почати нове життя».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини