Руслан Сидорович: «Кабмін має пояснити, як розподілятиме 40 мільярдів на дороги»

У п’ятницю, 20 квітня, під час години запитань до уряду в парламенті Кабінет Міністрів має пояснити, як планує розподілити кошти, передбачені в бюджеті на дорожню інфраструктуру. Про це заявив народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович.

Він пояснює: «У 2018 році в бюджеті України на дороги передбачено 39,8 мільярда гривень, що йдуть незрозуміло куди. Пройшло уже достатньо часу, аби навести з цим лад, а ми не бачимо жодної тенденції».

«Стан українських доріг, – переконаний народний депутат, – це не тільки втрачені нерви та кошти на ремонт коліс, але й відсутність інфраструктури та бізнесу. Немає бізнесу – немає економіки».

Відтак, уряд має надати пояснення, як планує розподіляти майже 40 мільярдів гривень. «Без цих речей майбутнього для держави немає», – підсумовує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини